TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

10. Geleneksel Fatih Belediyesi Başkanlık Koşusu Gerçekleştirildi!


absmiddle Yazdır   -A | A+ 26.03.2015
Fatih Belediyesi’nin Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla düzenlemiş olduğu 10. Geleneksel Başkanlık Koşusu Vefa Stadı’nda gerçekleştirildi. Yarışmalar çok çekişmeli ve heyecanlı geçti.



Yarışmalara Yıldız, Küçük ve Genç kategorilerinde Erkek ve Kız yarışmacılar olmak üzere 300 öğrenci katıldı. Dereceye giren öğrenciler Kupa ve Madalyalarını Başkan Yardımcısı Sayın Hasan Süver Bey’in elinden aldılar.  Kupa ve madalyasını alan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Yarışmalar sonucunda dereye giren öğrenciler ve okulları şu şekilde oluştu:

Küçük Kızlar

1.  Gizem Baştaş ( Vedide Baha Pars Ortaokulu)

2. Özge Küp ( Vedide Baha Pars Ortaokulu)

3. Zeynep Alım ( Vedide Baha Pars Ortaokulu)

4. Buse Selin Elik (Hattat Rakım Ortaokulu)

5. Berivan İlter (Yunus Emre Ortaokulu)

6. Zehra Yeni Kurtuluş ( Vedide Baha Pars Ortaokulu)

Küçük Erkekler

1. Furkan Özcan( Vedide Baha Pars Ortaokulu)

2. M. Ömer Kaptan( Vedide Baha Pars Ortaokulu)

3. Seyithan Seyhanlığ ( Vedide Baha Pars Ortaokulu)

4. Botan Bayram (Yunus Emre Ortaokulu)

5. Barış Öztürk (Yunus Emre Ortaokulu)

6. Bünyamin Bulut ( Tevfik Kut Ortaokulu)

 

Yıldız Kızlar

1.Nisa Nur Şiriner (Vedide Baha Pars Ortaokulu)

2. Senanur Aksu (Mehmet Akif Ortaokulu)

3. Melike Yusufoğlu (Vedide Baha Pars Ortaokulu)

4. Betül Öztürk (Fatih Edirnekapı Ortaokulu)

5. Buse Öztürk (Fatih Edirnekapı Ortaokulu)

6. Sevval Çökırmak (Neslişah İmam Hatip Ortaokulu)

Yıldız Erkekler

1. Emirhan Çelik (İbrahim Alaettin Gövsa)

2. Burak İpek (Yavuz Selim Ortaokulu)

3. Samet Yağcı (Neslişah Ortaokulu)

4. Eren Kurşun( Sancaktar Hayrettin Ortaokulu)

5. Süleyman Akbaş ( İbrahim Alaettin Gövsa)

6. Sultan Yel ( Tevfik Kut Ortaokulu)

 

 

Genç Kızlar

1. Doğa Gülce Özcan (Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi)

2. Esra Özcan (Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi)

3. Selen Aslantepe (Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi)

4. Esra Fındık (Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi)

5. Deniz Bakırdöven (Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi)

6. Kardelen Tür (Selçuk Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi)

Genç Erkekler

1. Gorbi Bulut (Kadırga Endüstri Meslek Lisesi)

2. Hüseyin Çiçek (Kadırga Endüstri Meslek Lisesi)

3. Mesut Bilbil (Kadırga Endüstri Meslek Lisesi)

4. Samet Varlı(Kadırga Endüstri Meslek Lisesi)

5. Mehmet Kaşmaz (Cibali Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi)

6. Semih Koç( Özel Sultan Fatih Koleji)