TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Fatih Belediyesi Okullar Arası Turnuvaları Heyecanı Sona Erdi!


Fatih Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezi’nin Fatih İlçe Milli Eğitim şubesi ile ortaklaşa organize ettiği Okullar arası Turnuvalar sona erdi.

Mimar Sinan Stadında gerçekleştirilen ödül töreninde kazanan takım ve sporculara ödülleri takdim edildi. Kupa ve Madalyalarını alan öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.Futbol,Voleybol,Basketbol,Masa Tenisi ve Güreş olmak üzere beş branşta turnuvalar düzenlendi.

5 Aylık uzun bir maraton sonucunda dereceye giren okullar ve kategoriler şu şekilde oluştu.

 

FATİH BELEDİYESİ OKULLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI

KÜÇÜK KIZLAR

1.Neslişah Ortaokulu

2.İbrahim Alaattin Gövsa Ortaokulu

3.Hattat rakım Ortaokulu

4.Hırka-i Şerif Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEKLER

1.Hattat rakım Ortaokulu

2.Vehide Baha Pars Ortaokulu

3.Karagümrük Ortaokulu

4.Yavuz Selim Ortaokulu

YILDIZ KIZLAR

1.Yavuz Selim Ortaokulu

2.İbrahim Alaattin Gövsa Ortaokulu

3.Neslişah Ortaokulu

4.Hırka-i Şerif Ortaokulu

 

YILDIZ ERKEKLER

1.Çapa Atatürk Ortaokulu

2.Hırka-i Şerif Ortaokulu

3. Yavuz Selim Ortaokulu

4. Hattat Rakım Ortaokulu

 

GENÇ KIZLAR

 

1.Atatürk Çağdaş Yaşam L.

2.Vatan MTAL

3.Samiha Ayverdi And.L.

4. Gelenbevi And. L.

GENÇ ERKEKLER

1.Uluslararası FSM And.

2. Vatan MTAL

3. Ahmet Rasim And. L.

4. Alparslan MTAL

FATİH BELEDİYESİ OKULLAR ARASI BASKETBOL TURNUVASI

 

KÜÇÜK KIZLAR

1.Mehmet Akif Ortaokulu

2.İbrahim Alaattin Gövsa Ortaokulu

3.Çapa Atatürk Ortaokulu

4.Vehide Baha Pars Ortaokulu

 

KÜÇÜK ERKEKLER

1. İstanbul Erkek Liseleri Eğitim Vakfı

2.Oğuzhan Koleji

3.Çapa Atatürk Ortaokulu

4.Sancaktar Hayrettin Ortaokulu

 

YILDIZ KIZLAR

1.Çapa Atatürk Ortaokulu

2.Vehide Baha Pars Ortaokulu

3.Karagümrük Ortaokulu

4.İbrahim Alaattin Gövsa Ortaokulu

 

YILDIZ ERKEKLER

1.Oğuzhan Koleji

2. Sancaktar Hayrettin Ortaokulu

3. Çapa Atatürk Ortaokulu

4. Karagümrük Ortaokulu

 

GENÇ KIZLAR

1.Selçuk Kız Meslek Lisesi

2.İstanbul Lisesi

3.Cağaloğlu And.L.

4.Çemberlitaş And.L.

 

GENÇ ERKEKLER

1.İstanbul Lisesi

2.Atatürk Çağdaş Yaşam

3.Davutpaşa And.L.

4. Cağaloğlu And.L

FATİH BELEDİYESİ OKULLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI

 

KÜÇÜK KIZLAR

1. İstanbul Erkek Liseleri Eğitim Vakfı

2. İbrahim Alaattin Gövsa İlkokulu

3.Çapa Atatürk İlkokulu

4.Oğuzhan Koleji

 

KÜÇÜK ERKEKLER

1. İbrahim Alaattin Gövsa İlkokulu

2.Aksaray Mahmudiye İlkokulu

3.Hırka-i Şerif İlkokulu

4. Karagümrük İlkokulu

 

YILDIZ KIZLAR

1.Çapa Atatürk Ortaokulu

2.Büyük Reşitpaşa Ortaokulu

3.Aksaray Mahmudiye Ortaokulu

4.Oğuzhan Koleji

 

YILDIZ ERKEKLER

1.Aksaray Mahmudiye Ortaokulu

2.Gazi İmamHatip Ortaokulu

3.Çapa Atatürk Ortaokulu

4.İbrahim Alaattin Gövsa Ortaokulu

 

 

GENÇ KIZLAR

1.Davutpaşa And. L.

2.Cağaloğlu And. L.

3.Atatürk Çağdaş Yaşam

4.Sultanahmet T.M.A.L

 

GENÇ ERKEKLER

1. Davutpaşa And. L.

2. Atatürk Çağdaş Yaşam

3.Çapa Fen Lisesi

4.Uluslararası FSM And. L.

 


 

FATİH BELEDİYESİ OKULLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI

KÜÇÜK KIZLAR

1.Mehmet Akif Ortaokulu

2.Neslişah Ortaokulu

3.Sancaktar Hayrettin Ortaokulu

4.Sultan Fatih ortaokulu

 

KÜÇÜK ERKEKLER

1.Sultan Fatih Ortaokulu

2. Neslişah Ortaokulu

3. Mehmet Akif Ortaokulu

4.Tevfik Kurt Ortaokulu

 

YILDIZ KIZLAR

1. Sancaktar Hayrettin Ortaokulu

2. Neslişah Ortaokulu

3. Sultan Fatih Ortaokulu

4. Mehmet Akif Ortaokulu

 

YILDIZ ERKEKLER

1. Sultan Fatih Ortaokulu

2. Mehmet Akif Ortaokulu

3. Sancaktar Hayrettin Ortaokulu

4. Neslişah Ortaokulu

 

GENÇ KIZLAR

1.Fatih Kız And. L.

2.Ahmet Rasim And. L.

3.İstanbul MTAL

4.Sultan Selim MTAL

 

GENÇ ERKEKLER

1.Vefa Lisesi

2. Ahmet Rasim And. L.

3.Sultan Fatih Koleji

4.Çapa Fen Lisesi

 


 

FATİH BELEDİYESİ OKULLAR ARASI GÜREŞ TURNUVASI

 

13-14 YAŞ GREKOROMEN

1.İbrahim Alaattin Gövsa Ortaokulu

2.Oruçgazi Ortaokulu

3.Çapa Atatürk Ortaokulu

4.Sancaktar Hayrettin Ortaokulu

 

15-16 YAŞ GREKOROMEN

1.Sultan Fatih Koleji

2.Fatih MTAL

3.Görkem Turizm Otelcilik

4.Vatan MTAL

 

17-18 YAŞ GREKOROMEN

1. Fatih MTAL

2. Vatan MTAL

3. Sultan Fatih Koleji

4.Samiha Ayverdi And.L.

 

13-14 YAŞ SERBEST

1.İbrahim Alaattin Gövsa Ortaokulu

2.Çapa Atatürk Ortaokulu

3. Oruçgazi Ortaokulu

4. Sancaktar Hayrettin Ortaokulu

 

15-16 YAŞ SERBEST

1. Fatih MTAL

2. Sultan Fatih Koleji

3. Vatan MTAL

4. Görkem Turizm Otelcilik

 

17-18 YAŞ SERBEST

1. Fatih MTAL

2. Vatan MTAL

3. Görkem Turizm Otelcilik

4. Sultan Fatih Koleji