TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Fatih Belediyesi’nden Vatandaşlara Sıcak Çorba İkramı…


absmiddle Yazdır   -A | A+ 12.01.2017
İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışı altında, Fatih’te işe giden vatandaşlara ve hastanelerin acil servislerindeki hasta yakınlarına çorba ikramı yapılıyor.

Yoğun kar yağışı altında Fatih’te işe giden vatandaşlara dağıtılan çorba ikramı ile ısındı. Fatih Belediyesi ekipleri Aksaray Meydanı başta olmak üzere ilçedeki çeşitli meydanlarda ve hastanelerin acil servisleri önünde vatandaşlar sıcak çorba ikram etti.

 

Fatih Belediyesi, İstanbul'u etkisi altına alan yoğun kar yağışından dolayı vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için çalışmalarına devam ediyor. Ekipleri gün boyunca Aksaray Meydanı başta olmak üzere Eminönü, Beyazıt, Yenikapı Marmaray girişinde soğuktan etkilenen vatandaşların içini ısıtmak için yaklaşık 5 bin kişilik çorba dağıttı. Bunun yanı sıra akşamları da üniversite ve kamu hastanelerinin acil servislerinin girişlerinde hasta yakınlarına da çorba ikramı devam ediyor. Belediyenin soğuk hava koşullarıyla mücadele çalışmaları kapsamında dağıtılan çorbalar hasta yakınları ile işe gitmek için yola çıkan vatandaşlardan tam not aldı.