TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Serkan Çağrı Fatihli Klarnet Öğrencilerini Dinledi


absmiddle Yazdır   -A | A+ 20.03.2017
Ünlü klarnet virtüözü Serkan Çağrı Fatih Belediyesi tarafından gerçekleştirilen söyleşi programı kapsamında sevenleriyle bir araya geldi.

Sulukule Sanat Akademisi’nde gerçekleştirilen programda Çağrı, akademide eğitim gören klarnet öğrencilerini tek tek sahneye davet ederek dinledi.

Klarnetteki ustalığı ve başarısıyla dünya çapında ses getiren, dünyanın önde gelen sesli enstrüman firması tarafından adına özel klarnet üretilen Serkan Çağrı, Sulukule Sanat Akademisi’ndeki söyleşi programında sevenleriyle bir araya geldi. Sulukule Sanat Akademisi Genel Koordinatörü Osman Özsoy’un moderatörlüğünde gerçekleşen programda Çağrı, klarnetle ilk tanışmasından bugüne kadar ki süreci dinleyicilerle paylaştı.

            Sulukule Öğrencileri Klarnet Çaldı

 Eğlenceli sohbeti ve esprileriyle program boyunca dinleyicilere keyifli dakikalar yaşatan Serkan Çağrı, daha sonra klarnetleriyle kendisini dinlemeye gelen Sulukule Sanat Akademisi öğrencilerini tek tek sahneye davet ederek, onlara ilk sahne deneyimini yaşattı. İlk kez sahneye çıkan ve klarnet üstadı Serkan Çağrı’nın yanında çalan öğrenciler oldukça heyecanlandı. Sonrasında katılımcıların sorularını cevaplandıran Serkan Çağrı, program bitiminde onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.