TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Başkan Demir’den Uçaş’a Yeni Tekerlekli Sandalye


absmiddle Yazdır   -A | A+ 14.06.2017
Fatih’te tekerlekli sandalyesi çalınan doğuştan yürüme engelli Rıdvan Uçaş’a, Fatih Belediyesi yeni bir sandalye hediye etti.

Fatih’te bulunan bir spor salonuna günlük programını uygulamaya gelen Rıdvan Uçaş’ın tekerlekli sandalyesi binanın kapısı önünden 2 çocuk tarafından çalınmıştı.Yaşanan olayın medyada yer almasının ardından Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Rıdvan Uçaş’a yeni bir tekerlekli sandalye temin edilmesi talimatını verdi. Fatih Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Çetin Bakşiş ve beraberindeki heyet, olayın yaşandığı yerde Rıdvan Uçaş ile buluşarak yeni bir tekerlekli sandalye hediye etti.

            “ÖNCELİĞİMİZ ENGELLİ VATANDAŞLAR”

            Doğuştan yürüme engelli olduğu için tekerlekli sandalyenin kendisi için çok önemli olduğunu ifade eden Uçaş, “Sayın Belediye Başkanımız Mustafa Demir’e çok teşekkür ederim. Allah razı olsun, her zaman yanımızda. Yardımlarını bizden esirgemiyor” dedi. Tekerlekli sandalyeyi hediye eden Fatih Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Çetin Bakşiş ise Fatih Belediyesi olarak önceliklerinin engelli vatandaşlar olduğunu belirtti.