TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Fatihli Ailelere Psikolojik ve Pedagojik Danışmanlık Hizmeti


absmiddle Yazdır   -A | A+ 30.07.2018
Fatihli çocuklar, Fatih Belediyesi Yavuz Selim Yaşam Merkezi’nde yer alan Kadın Aile ve Eğitim Birimi’nde haftanın beş günü pedagojik danışmanlık hizmeti alabiliyor.

Fatihli çocuklar, aileleri refakatinde uzman danışman desteği ve yönlendirmeleriyle her türlü sorunun üstesinden gelebiliyor. Sadece sorunlarla başa çıkmakla kalmayıp, çocukların büyüme çağında aileleri ve çevreleriyle daha sağlıklı ve etkin iletişim kurabilmesine fayda sağlanıyor. Psikolojik ve pedagojik danışmalık hizmetiyle çocukların kendine güvenen, mutlu bireyler olmasına katkıda bulunuluyor. Fatihli çocuklar; ücretsiz faydalandıkları bu hizmet sayesinde kişisel, sosyal ve kültürel anlamda gelişim kaydediyor.

 

Yetişkin Fatihliler Psikolojik Danışmanlık Hizmeti ile Yaşam Kalitesini Artırıyor

18 yaş ve üzeri Fatihli bireyler, Fatih Belediyesi Yavuz Selim Yaşam Merkezi’nde yer alan Kadın Aile ve Eğitim Birimi’nde uzman psikolog tarafından verilen danışmanlık hizmetinden ücretsiz faydalanabiliyor. Hafta içi her gün hizmet veren uzman danışman, bireylerin var olan sorunlarının üzerine eğilerek, danışanların yaşamını olumlu yönde etkileyecek yönlendirmelerde bulunurken, farkında olmadıkları sorunları seans esnasında ortaya çıkararak, farkındalık sağlıyor. Kendilerini rahatça ifade etme fırsatı bulan Fatihli vatandaşlar sorun çözme konusunda yetkinlik kazanıyor. Danışmanlık hizmetinden faydalanmak için 0212 521 53 53 numaralı telefonu arayarak ya da Çarşamba Çukurbostan’daki Yavuz Selim Yaşam Merkezi Kadın Aile ve Eğitim Birimi’ne gelerek randevu oluşturabilirsiniz.