TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü


Müdür: Çetin BAKŞİŞ

1966 yılında İstanbul’da doğdu. Arnavutköy Sazlıbosna İlkokulunda okudu. İstanbul Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Üniversite eğitimini Halkla İlişkiler alanında tamamladı.  İngilizce bilmektedir.

1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT Genel Müdürlüğü’nde memur olarak göreve başladı. İETT’nin çeşitli birimlerinde şef ve müdür vekilliği yaptı.

2004 yılında Fatih Belediyesine geçiş yaparak 2004-2018 yılları arasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü vazifelerinde bulundu.  

2006-2010 yılları arasında İlim Yayma Vakfı Fatih Şubesinde yönetim kurulu üyesi olarak birçok faaliyetin içinde bulundu.

Fatih Belediyesi bünyesinde çıkarılan Fatih gazetesinin Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğünü yaptı ve aynı gazetede köşe yazıları yayınlandı.  

Ayrıca 2015-2017 yılları arasında “Temiz Evler Mutlu Yüzler” projesini oluşturarak aynı zamanda söz konusu projenin koordinatörlüğünü gerçekleştirdi.

2006 Yılında İsrail’in Lübnan saldırılarında yaralananlara ve yetim kalan çocuklara Türkiye’den giden yardımları ulaştırmak üzere Lübnan’ın Sayda şehrinde yardım dağıtımlarının koordinatörlüğünü yaptı.

Halen Sosyal Yardım İşleri Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

T.C. Fatih Belediye Başkanlığı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliği