TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Zabıta Vakfı'ndan Başkan'a Ziyaret


Zabıta Vakfı tarafından yayımlanan Zabıta Gazetesi'nin yöneticilerinden oluşan bir heyet, Fatih Belediye Başkanı'nı makamında ziyaret etti. Zabıta Gazetesini beğendiğini ifade eden Başkan, emeği geçenleri kutladı.

Zabıta Vakfı tarafından yayımlanan Zabıta Gazetesi’nin yöneticilerinden oluşan bir heyet, Fatih Belediye Başkanı'nı makamında ziyaret etti. Zabıta Gazetesini beğendiğini ifade eden Başkan, emeği geçenleri kutladı.

Zabıta Vakfı tarafından yayımlanan ve 23. sayısı ile okuyucularının karşısına çıkacak olan Zabıta Gazetesi yöneticileri, Fatih Belediye Başkanı'nı makamında ziyaret etti. Zabıtadan sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı İzzettin Öztosun’nun da hazır bulunduğu ziyarette Zabıta Vakfı Müdürü Yavuz Çakır, Zabıta Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Zafer Tahmaz ve vakıf çalışanlarından oluşan konuklar, gazeteyi Başkan tanıtarak gazeteyle ilgili görüşlerini aldılar. Aynı zamanda ilçe belediye başkanları ile her sayıda bir röportaj yapmayı planlayan gazetenin röportaj konuğu da olan Başkan, gazeteyi beğendiğini ifade ederek emeği geçenleri kutladı. Zabıta teşkilatının önemine de vurgu yapan Başkan, bu çalışmaların halka ulaştırılması noktasında, Zabıta Gazetesi’nin önemli bir misyonu yerine getirdiğini söyledi. Başkan, zabıta müdürlüğü personelinin iş yükünün bir hayli fazla ve zorluklar içerisinde gerçekleştiğine dikkat çekti.Başkan, ayrıca tarihi yarımada Fatih’te esnafın da çok büyük bir sorumluluk üstelendiğini belirterek, bizi temsil ederek dünyaya tanıtan esnafımızın ahilik geleneklerine uygun hareket edenlerine teşekkür etti ve tüm esnafın ülkenin en iyi şekilde tanıtımına katkıda bulunacak davranışlar sergilemesini istedi.

Konuklar ziyaret vesilesi ile getirdikleri Zabıta Vakfı Şilti, Zabıta Vakfı çalışmalarını içeren doküman ve Zabıta Vakfı Yayınları’ndan hediye etti.