TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Zabıta Müdürlüğü


Müdür: Abit ÖZTÜRK

1983 Trabzon-Of doğumlu olan Abit ÖZTÜRK, İlkokulu  Of Pınaraltı İlköğretim Okulunda, Orta ve lise öğrenimini  Mersin İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 

2002 yılında Celal Bayar Üniversitesi, Salihli Meslek Yüksekokulu Mahalli İdareler Bölümünden mezun oldu.

 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. 2007 yılında askerlik görevini  kısa dönem olarak tamamladı.  

2012 yılında Fatih Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde  İşletme (MBA) Yüksek Lisans yaptı. 

AB Destekli  ‘‘Göçle Gelen Ailelerin Şehir Hayatına Adaptasyonu İçin Belediyeler Arası Diyalog Projesi’’ kapsamında verilen ‘’Sosyal Hizmetler Temel Eğitimi’’ ile ‘’İyi Uygulamalar Eğitimi ’’ni başarıyla tamamladı.

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde çalışma hayatına atıldı. 2006 yılında Eminönü Belediyesi’nde zabıta memuru olarak memuriyete başladı. 

2008 yılında Eminönü Belediyesi’nin lağvedilerek Fatih Belediyesi’ne katılmasıyla,  Fatih Belediyesi’nde zabıta memuru, zabıta komiseri ve zabıta amiri görevlerinde bulundu.

2014-2018 yılları arasında Ruhsat ve Denetim Müdürü olarak görev yaptı.  03/5/2018 tarihinde Fatih Zabıta Müdürü olarak vekaleten atanmış olup, halen bu görevi yürütmektedir.  

26.10.2018 tarihinde yapılan Bem-Bir-Sen (Belediye Özel İdare Çalışanları Sendikası) 5. Nolu Şube Olağan Genel Kurulu seçimleri sonunda Disiplin Kurulu başkanlığına seçildi.

Evli ve iki kız çocuk babası olan ÖZTÜRK, İngilizce bilmektedir.

Zabıta Müdürlüğü Alt Sitesi İçin Tıklayınız.