TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

Zabıta Müdürlüğü


Müdür: Abit ÖZTÜRK

Abit ÖZTÜRK,  1983 yılında  Trabzon’un Of ilçesinde doğdu. Orta ve lise öğrenimini Mersin İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 

2002 yılında Celal Bayar Üniversitesi, Salihli Meslek Yüksekokulu Mahalli İdareler Bölümünden mezun oldu. 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. 2007 yılında askerlik görevini  kısa dönem olarak tamamladı.  

AB Destekli  ‘‘Göçle Gelen Ailelerin Şehir Hayatına Adaptasyonu İçin Belediyeler Arası Diyalog Projesi’’ kapsamında verilen “Sosyal Hizmetler Temel Eğitimi’’ ile “İyi Uygulamalar Eğitimi ’’ni başarıyla tamamladı.

 2006 yılında Eminönü Belediyesi’nde zabıta memuru olarak memuriyete başladı.  2008 yılında Eminönü Belediyesi’nin lağvedilerek Fatih Belediyesi’ne katılmasıyla,  Fatih Belediyesi’nde zabıta memuru, zabıta komiseri ve zabıta amiri görevlerinde bulundu. 2014-2018 yılları arasında Ruhsat ve Denetim Müdürü olarak görev yaptı.  03/5/2018 tarihinde beri  Fatih Zabıta Müdürü olarak görev yapmaktadır.

26.10.2018 tarihinde yapılan Bem-Bir-Sen (Belediye Özel İdare Çalışanları Sendikası) 5. Nolu Şube Olağan Genel Kurulu seçimleri sonunda Disiplin Kurulu başkanlığına seçildi.

Abit ÖZTÜRK, evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Zabıta Müdürlüğü Alt Sitesi İçin Tıklayınız.