TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

‘Halk Meclisi’ Karagümrük’te Kuruldu


absmiddle Yazdır   -A | A+ 25.09.2014
İlki geçtiğimiz hafta Silivrikapı Parkı’nda kurulan Halk Meclisi’nin bu haftaki adresi Karagümrük Parkı oldu.

Fatih Belediyesi kahvaltılı ‘Halk Meclisi’ bu hafta Karagümrük’te kuruldu. İlki geçtiğimiz hafta Silivrikapı Parkı’nda kurulan Halk Meclisi’nin bu haftaki adresi Karagümrük Parkı oldu. Fatih Belediyesinin, düzenlediği ‘Halk Meclisleri’nde mahalleliyle bir arara gelmesi vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Belediye binasında periyodik olarak düzenlenen ‘Halk Günleri’nin yanı sıra bundan böyle yine periyodik aralıklarla Fatih Belediye Başkanı ve ekibi mahallelerde parklarda kahvaltılı halk meclislerinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Karagümrüklü vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği halk meclisi toplantısına Fatih Belediye Başkanı ve başkan yardımcıları katıldı.

Fatih Belediye Başkanı ikincisini düzenledikleri kahvaltılı halk meclisine yoğun katılımlarından dolayı Karagümrüklülere teşekkür ederek, ‘ Hizmetin en kalitelisini en hızlı şekilde halkımıza vermeye çalışıyoruz dedi.

Hep birlikte güzel ve samimi bir ortamda gerçekleşen halk meclisinde vatandaşlar da öncelikli olarak kendilerine böyle bir imkan sunduğu için Fatih Belediyesine teşekkür ettiler.

Kahvaltını ardından, Karagümrüklüler sırayla sorun ve sıkıntılarını Fatih Belediye Başkanına ilettiler.

Bazı vatandaşlar vatandaş mahallelerinde uyuşturucu ve güvenlik sorunu problemi yaşadığını söyledi. Bir vatandaş, “Uyuşturucu yüzünden rahat hareket edemiyoruz. O kapalı kapıların olmasından mahallemizden geçemiyoruz. Arabayla bile geçemiyoruz” diye konuştu.

Birbirinden farklı sorunların konuşulduğu toplantının ardından yaşlı bir amca da ilahi okuyarak toplantıya renk kattı.