TAKİP EDİNİZ

İÇERİK ARAMA

‘Halk Meclisi’ Hekimoğlu Alipaşa Parkı’da Toplandı


absmiddle Yazdır   -A | A+ 13.11.2014
Fatih Belediyesi kahvaltılı ‘Halk Meclisi’ bu hafta Hekimoğlu Alipaşa Parkı’nda kuruldu

Fatih Belediyesi kahvaltılı ‘Halk Meclisi’ bu hafta Hekimoğlu Alipaşa Parkı’nda kuruldu.

Halk Meclisi’nin bu haftaki adresi Hekimoğlu Alipaşa Parkı oldu. Fatih Belediyesinin düzenlediği ‘Halk Meclisleri’nde mahalleliyle bir arara gelmesi vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Belediye binasında periyodik olarak düzenlenen ‘Halk Günleri’nin yanı sıra bundan böyle yine periyodik aralıklarla Fatih Belediye Başkanı ve ekibi mahallelerde parklarda kahvaltılı halk meclislerinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Kocamustafapaşalı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği halk meclisi toplantısına Fatih Belediye Başkanı ve başkan yardımcıları katıldı.

Fatih Belediye Başkanı mutat olarak düzenledikleri kahvaltılı halk meclisine yoğun katılımlarından dolayı Kocamustafapaşa mahalle sakinlerine teşekkür ederek,  ‘Biz seçim için çalışmıyoruz. Her zaman hizmetin en kalitelisini en hızlı şekilde vatandaşlarımıza vermeye çalışıyoruz. Her fırsatta insanlarımızla bir araya gemliye çalışıyoruz. Derdimiz, eğer bir yanlışımız bir eksiğimiz varsa bunun biz söylenmesi iletilmesi. İnsanın olduğu yerde yanlış veya eksik olabilir, varsa bir eksiğimiz bunun bize birinci ağızdan söylenmesini istiyoruz’ dedi.

Hep birlikte güzel ve samimi bir ortamda gerçekleşen halk meclisinde vatandaşlar da öncelikli olarak kendilerine böyle bir imkan sunduğu için Fatih Belediyesine teşekkür ettiler.

Kahvaltını ardından, Kocamustafapaşa mahalle sakinleri tek tek sırayla sorun, sıkıntılarını ve isteklerini Fatih Belediye Başkanına ilettiler.