Menu

Hızlı Erişim

  1. Başkan'a Yaz
  2. Online Vergi Ödeme
  3. Nikah İşlemleri
  4. Sosyal Tesisler ve Kafelerimiz
  5. Coğrafi Bilgi Sistemi
  6. Afet Toplanma Alanları

Osman AY

Sağlık İşleri Müdürü

Dicle Üniversitesi, Siirt Eğitim Fakültesi Fen ve Teknoloji Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

2007-2009 yılları arasında, kamu ve özel eğitim kurumlarında öğretmenlik mesleğini icra etti. 2010 yılında Fatih Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde, Kültürel Etkinlik ve Organizasyon Sorumlusu olarak göreve başladı.

Ağustos 2014 tarihinde Ulaşım Hizmetleri Müdürü, Eylül 2018 tarihinde vekâleten İşletme Müdürü olarak görevlendirildi. Şubat 2019 tarihinden bu yana Sağlık İşleri Müdürü olarak görev yapmaktadır. 

 

 

 

 

Sağlık İşleri Müdürlüğü

Memur ve bakmakla yükümlü oldukları yakınları işçi sağlığı ve güvenliği kapsamında işçilere birinci basamak resmi kurumlar sağlık hizmeti sunmakta, çeşitli halk sağlığı danışmanlık hizmetleri kapsamında da tarama, eğitim ve bilgilendirme çalışmaları yürütmektedir. İhtiyacı olan hastaların naklini sağlamaktadır. Cenaze hizmeti olarak ilçede vefat edenlerin muayeneleri Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. Evlilik akdi ve portör tetkikleri müdürlük tarafından yapılmaktadır. İlçedeki açık ve kapalı alanların ilaçlama çalışmalarını da aralıksız olarak yürüten müdürlük, sokak hayvanları ve belediye bünyesindeki Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki tüm hayvanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.  

T.C. FATİH BELEDİYE BAŞKANLIĞI SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV VE ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ

SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU