Haberler
Başkan Turan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Ekipleri ve İtfaiye Personelleri ile Bir Araya Geldi
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, yeni yılın ilk saatlerinde Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ve itfaiye personellerini ziyaret ederek iyi dileklerini iletti.
1 Ocak 2024![Başkan Turan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Ekipleri ve İtfaiye Personelleri ile Bir Araya Geldi Başkan Turan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Ekipleri ve İtfaiye Personelleri ile Bir Araya Geldi](/webfiles/fotograf/haberler/4390-baskan-turan-cevre-koruma-ve-kontrol-mudurlug-20240101-181632-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, yeni yılın ilk saatlerinde Kocamustafapaşa ve Belgradkapı bölgelerindeki mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmelerini temenni etti. Ayrıca Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ve itfaiye personellerini ziyaret eden Başkan Turan, yeni yıla dair düşüncelerini dile getirdi. Ziyaretten memnuniyet duyan vatandaşlar da Başkana taleplerini ve teşekkürlerini iletti.