Haberler
Başkan Turan, Muallim Yahya İlkokulu'nu Ziyaret Etti
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Muallim Yahya İlkokulu'nu ziyaret ederek Fatih'in gençlerine yönelik çalışmaların sürdüğünü vurguladı.
28 Şubat 2024![Başkan Turan, Muallim Yahya İlkokulu nu Ziyaret Etti Başkan Turan, Muallim Yahya İlkokulu nu Ziyaret Etti](/webfiles/fotograf/haberler/4558-baskan-turan-muallim-yahya-ilkokulunu-ziyaret-20240228-223449-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Muallim Yahya İlkokulu’nu ziyaret etti. Burada öğrenciler tarafından sevinçle karşılanan Başkan Turan, en mutlu olduğu yerde, çocukların yanında olduğunu ifade ederek gülen yüzlerinin her zaman enerji kattığını vurguladı. Ayrıca Fatih’in gençleri için çalışmaya ve gençlik yatırımlarını sürdürmeye devam edeceklerini belirtti. Çocuklar, Başkan Turan’ın bu ziyaretinden büyük bir mutluluk duydu.