Haberler
Başkan Turan Seyyid Ömer ve Şehremini Mahallelerindeki Hemşehrileri ile Bir Araya Geldi
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, mahallelerde ve sokaklarda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye, talepleri doğrudan yerinde öğrenmeye devam ediyor.
7 Aralık 2023![Başkan Turan Seyyid Ömer ve Şehremini Mahallelerindeki Hemşehrileri ile Bir Araya Geldi Başkan Turan Seyyid Ömer ve Şehremini Mahallelerindeki Hemşehrileri ile Bir Araya Geldi](/webfiles/fotograf/haberler/4310-baskan-turan-seyyid-omer-ve-sehremini-mahalle-20231207-181352-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. İlçenin farklı mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Başkan Turan, bugünkü ziyaretlerini Seyyid Ömer ve Şehremini mahallelerinde gerçekleştirdi. Her zaman olduğu gibi sözü mahalle sakinlerine bırakan Başkan Turan, vatandaşların taleplerini dinledi ve onlarla sohbet etti. Başkan Turan’ın bu ziyaretinden memnuniyet duyan Seyyid Ömer ve Şehremini mahalleleri sakinleri de başkana teşekkürlerini dile getirdi.