Haberler
Bilgi Evleri Üniversite Hazırlık Kursları Başlıyor!
Fatih Belediyesi Bilgi Evleri, nitelikli eğitimi ve donanımlı öğretmenleriyle üniversite hazırlık kurslarını başlattı.
19 Eylül 2023![Bilgi Evleri Üniversite Hazırlık Kursları Başlıyor! Bilgi Evleri Üniversite Hazırlık Kursları Başlıyor!](/webfiles/fotograf/haberler/4098-bilgi-evleri-universite-hazirlik-kurslari-bas-20230919-180225-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih Belediyesi bünyesindeki Bilgi Evleri’nde lise 9. ve 10. sınıf öğrencilerine ders desteği, üniversite hazırlık kurslarındaysa 11., 12. sınıf ve mezun öğrencilere yönelik TYT-AYT dersleri başladı. Lise 9. ve 10. sınıflara; Keçeci Karabaş, Marmara, Müftüali ve Vani Dergahı olmak üzere 4 birimde matematik-geometri, fizik, kimya, Türkçe-edebiyat, tarih ve coğrafya dersleri ile hizmet veriliyor. Üniversite hazırlık kurslarında; Müftüali ve Vani Dergahı olmak üzere 2 birimde matematik-geometri, fizik, kimya, Türkçe-edebiyat, tarih ve coğrafya eğitimleri gerçekleştiriliyor. Kayıtlar, Fatih Belediyesi’nin internet sayfasından Etkinlik Başvuruları kısmından online olarak yapılıyor.