Haberler
Cadde ve Sokaklarımızda Bakım Çalışmalarımız Sürüyor
Kullanıma ve hava şartlarına bağlı olarak süreç içerisinde yıpranan cadde ve sokaklarımızı yenilemeye devam ediyoruz.
12 Nisan 2021![Cadde ve Sokaklarımızda Bakım Çalışmalarımız Sürüyor Cadde ve Sokaklarımızda Bakım Çalışmalarımız Sürüyor](/webfiles/fotograf/haberler/1618-cadde-ve-sokaklarimizda-bakim-calismalarimiz--fatihbel_haberler_958x456.jpg)
Ekiplerimizin tespitleri ve hemşehrilerimizden gelen talepler doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından ilçedeki tüm cadde ve sokaklar adım adım yenilenmeye devam ediyor. Hırka-i Şerif Mahallesi Dirim Sokağı'ndaki çalışma tamamlanıp, Fatihlilerin hizmetine sunulurken, İskenderpaşa Mahallesi Öksüzler Sokağı'nda da çalışma başlatıldı. Başkan M. Ergün Turan çalışmaları yerinde inceleyerek, ekiplere işlerinde kolaylıklar diledi.