Haberler
Çocuk Durakları Kayıtları Açıldı!
Fatih Belediyesi ve Milli Eğitim işbirliği ile Fatih Belediyesi’ne ait Bilgi Evlerinde çocuk duraklarımız hizmete devam ediyor.
16 Eylül 2023![Çocuk Durakları Kayıtları Açıldı! Çocuk Durakları Kayıtları Açıldı!](/webfiles/fotograf/haberler/4088-cocuk-duraklari-kayitlari-acildi-20230915-104445-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih Belediyesi ile Milli Eğitim bünyesindeki Çocuk Durakları, okuma-yazmaya hazırlık, branş dersleri, matematik, fen ve doğa etkinlikleri, değerler eğitimi, Kur’an-ı Kerim, görsel sanatlar, drama, müzik, İngilizce, eğitici ve öğretici oyunlar, zeka oyunları etkinlikleri gerçekleştiriyor. Eğitimlerin hafta içi 09.00-16.10 saatleri arasında yapıldığı Çocuk Durakları okul öncesi eğitim hizmeti; 4 noktada, 12 sınıfta, 360 çocuğa hizmet veriyor. Eğitim ücretsiz olup, çocukların kendi etkinliklerinde kullanacakları belirli miktarda kırtasiye malzemeleri, gerekli evrakları ve deneme süreci tamamlandıktan sonra kayıtları onaylanıyor. Fatihli minikleri bekliyoruz!