Sol Menüler
Haberler
Çocuk Kütüphanesi Öğrencileri Yedikule Hisarı'nı Gezdi
Kariye Çocuk Kütüphanesi öğrencileri ebeveynleriyle birlikte Yedikule Hisarı’nı gezdiler.
1 Temmuz 2021![Çocuk Kütüphanesi Öğrencileri Yedikule Hisarı nı Gezdi Çocuk Kütüphanesi Öğrencileri Yedikule Hisarı nı Gezdi](/webfiles/fotograf/haberler/1820-cocuk-kutuphanesi-ogrencileri-yedikule-hisari-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Çocuklar öncelikle rehber eşliğinde Yedikule Hisarı’nı gezerek tarihe tanıklık ettiler. Daha sonra ise Hisar’ın bahçesinde ebeveynleriyle birlikte kitap okudular. Masal yolu etkinliği ile açık alanda hazırlanan kartlarda doğada kitap okuma deneyimi yaşayan çocuklar keyifli bir gün geçirdiler.