Haberler
Çocuklar Kadırga Sanat Galerileri'ndeki Pop-Up Tasarım Atölyesi'nde Kendi Kartlarını Tasarlıyorlar
Kadırga Sanat Galerileri'nin düzenlediği Pop-Up Tasarım Atölyesi'nde çocuklar istedikleri temalarda eğlenceli kartlar tasarlıyorlar. Bu tasarımlarla kendi hikâyelerini anlatıp el becerilerini geliştirme fırsatı buluyorlar.
10 Mart 2024![Çocuklar Kadırga Sanat Galerileri ndeki Pop-Up Tasarım Atölyesi nde Kendi Kartlarını Tasarlıyorlar Çocuklar Kadırga Sanat Galerileri ndeki Pop-Up Tasarım Atölyesi nde Kendi Kartlarını Tasarlıyorlar](/webfiles/fotograf/haberler/4599-cocuklar-kadirga-sanat-galerilerindeki-pop-up-20240310-193132-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Kadırga Sanat Galerileri Pop-Up Kart Tasarımı Atölyesi'ne ev sahipliği yapıyor. Yaş fark etmeksizin kitabın arasından aniden çıkan 3 boyutlu tasarımlarla yüzümüzde gülümsemeye neden oluyor. Bu atölyede çocuklar eğitmenler eşliğinde istedikleri temalarda eğlenceli kartlar tasarlıyorlar. Tasarımlarıyla kendi hikâyelerini anlatıyorlar ve el becerilerini geliştirme fırsatı buluyorlar. Pop-Up Tasarım Atölyesi sanatın ve yaratıcılığın gücünü keşfetmek için keyifli bir ortam sunuyor.