Sol Menüler
Haberler
Diyaliz Hastalarımızın Ulaşımını Sağlıyoruz
Fatih Belediyesi olarak ilçemizde ikamet eden vatandaşlarımızın diyaliz merkezlerine ulaşımlarını ücretsiz olarak karşılıyoruz.
12 Aralık 2020![Diyaliz Hastalarımızın Ulaşımını Sağlıyoruz Diyaliz Hastalarımızın Ulaşımını Sağlıyoruz](/webfiles/fotograf/haberler/1459-diyaliz-hastalarimizin-ulasimini-sagliyoruz-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Fatih’te ikamet eden ve tedavileri için ulaşım sıkıntısı yaşayan kronik böbrek hastası vatandaşlarımıza, ücretsiz servis imkânı sunarak, haftanın 3 günü diyaliz merkezine götürüyor ve tedavileri sonrası evlerine bırakıyoruz.