Sol Menüler
Haberler
Dostlarımızın Yuvası Yedikule Hayvan Barınağı
Hayvan dostu Fatih Belediyesi, Yedikule Hayvan Barınağı'nda sevimli dostlarımızın yuvası olmaya devam ediyor.
4 Nisan 2021![Dostlarımızın Yuvası Yedikule Hayvan Barınağı Dostlarımızın Yuvası Yedikule Hayvan Barınağı](/webfiles/fotograf/haberler/1606-dostlarimizin-yuvasi-yedikule-hayvan-barinagi-fatihbel_haberler_958x456.jpg)
Barınağımızda binlerce sahipsiz hayvanımızın uzman veterinerler gözetiminde tedavileri ve bakımları düzenli olarak yapılıyor. Siz de, sevimli dostlarımızı sahiplenmek isterseniz Yedikule Hayvan Barınağı'mız ile iletişime geçebilirsiniz. 0212 633 58 57