Haberler
Erzak Yardımlarımıza Devam Ediyoruz
Fatihli ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza erzak yardımlarımız devam ediyor.
24 Şubat 2021![Erzak Yardımlarımıza Devam Ediyoruz Erzak Yardımlarımıza Devam Ediyoruz](/webfiles/fotograf/haberler/1544-erzak-yardimlarimiza-devam-ediyoruz-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Fatih Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara belli periyotlarla erzak yardımında bulunmaya devam ediyor. Fakirlik kâğıdı, kimlik fotokopisi ve dilekçeleri ile birlikte başvuran vatandaşların talepleri yetkililerce inceleniyor. Hane tespiti yapılan vatandaşlara erzakları Fatih Belediyesi ekipleri tarafından ikamet adreslerine ulaştırılıyor. Konu hakkında bilgi almak için 0212 521 53 53 numaralı telefondan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz.