Haberler
Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Olarak Atanan Fatih Çepni Başkan Turan'ı Ziyaret Etti
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Fatih Çepni’ye yeni görevinde başarılar diledi.
22 Kasım 2023![Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Olarak Atanan Fatih Çepni Başkan Turan ı Ziyaret Etti Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Olarak Atanan Fatih Çepni Başkan Turan ı Ziyaret Etti](/webfiles/fotograf/haberler/4267-fatih-ilce-milli-egitim-muduru-olarak-atanan--20231122-155356-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Fatih Çepni, Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’ı ziyaret etti. Başkan Turan, nazik ziyaretinden dolayı Çepni’ye teşekkürlerini iletti ve kendisini tebrik edip yeni görevinde başarılar diledi. Görüşmede karşılıklı fikir alışverişiyle eğitim ve yerel yönetim iş birliğinin önemi de vurgulandı.