Haberler
Fatih Sanat Akademisi'nin Bahar Dönemi Dersleri Başladı
Fatih Sanat Akademisi'nin bahar dönemi eğitimleri başladı. Yeni kayıtlarla birlikte sanatseverleri yaz boyunca dolu dolu bir program bekliyor.
8 Şubat 2024Fatih Sanat Akademisi'nin bahar dönemi dersleri başladı. Akademi 20 farklı hobi ve üretim tasarım branşında eğitimlerine kaldığı yerden devam ediyor. Güz döneminden bahar dönemine geçişle birlikte yeni kayıtlarla sanatseverleri yaz boyunca dolu dolu bir program bekliyor. Ayrıca ilçedeki ilkokul ve ortaokullarda gerçekleştirilen "Sanata İlk Adım" projesiyle öğrenciler tekrar sanatla buluşuyor. Bu proje kapsamında öğrenciler, müzik, seramik, drama, masal ve resim dersleriyle sanatla tanışıyorlar. Eğitimler ilgiyle takip ediliyor.