Haberler
Fatihli Büyüklerimizden Depremzedelere El Emeği Armağan
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan Yadigâr Kahvesi’nde Fatihli büyüklerimizle bir araya gelerek, depremzedeler için kendi elleriyle ördükleri atkılar için teşekkür etti.
1 Mart 2023![Fatihli Büyüklerimizden Depremzedelere El Emeği Armağan Fatihli Büyüklerimizden Depremzedelere El Emeği Armağan](/webfiles/fotograf/haberler/3763-fatihli-buyuklerimizden-depremzedelere-el-eme-20230301-144204-fatihbel_haberler_825x456.webp)
65 yaş üzeri vatandaşlarımızın rahatlıkla sosyalleşip, eğlenebileceği bir mekân olarak hazırlanan Yadigâr Kahvesi’ni ziyaret eden M. Ergün Turan, buradaki vatandaşlarımızın keyifli sohbetine ortak olarak; Fatih Belediyesi’nin ilk günden itibaren deprem bölgesinde yürüttüğü çalışmaları anlattı. Başkan Turan, Yadigâr Kahvesi misafirlerinin deprem bölgesine gönderilmek üzere elleriyle örüp hazırladıkları atkılar için kendilerine teşekkür etti.