Sol Menüler
Haberler
Anasayfa
KurumsalGüncelHaberlerFatihli Kadınlar Amigurumi Atölyesi'nde Kendi El Emekleriyle Eserler Üretiyor
Fatihli Kadınlar Amigurumi Atölyesi'nde Kendi El Emekleriyle Eserler Üretiyor
Karınca Eğitim Birimleri'nde Amigurumi Atölyesi gerçekleştiriliyor.
12 Kasım 2023![Fatihli Kadınlar Amigurumi Atölyesi nde Kendi El Emekleriyle Eserler Üretiyor Fatihli Kadınlar Amigurumi Atölyesi nde Kendi El Emekleriyle Eserler Üretiyor](/webfiles/fotograf/haberler/4235-amigurumi-atolyesi-basladi-20231112-170421-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Karınca Eğitim Birimleri'nde Amigurumi Atölyesi düzenleniyor. Katılımcılar, tığ veya şiş kullanarak ördükleri oyuncakların içini elyaf dolgu ile dolduruyorlar. İlk atölyede, katılımcılar kaktüs şeklinde şık anahtarlıklar yapma fırsatı buldular. Atölye sürecinde, katılımcılar büyük bir ilgi ve merakla dersleri takip ediyor, kendi el emekleriyle eserler ortaya çıkarıyorlar.