Haberler
Fırınlarda Hijyen ve Gramaj İncelemesi Yapıldı
Fatih Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri fırınlara yönelik rutin hijyen, ruhsat ve gramaj denetimini gerçekleştirdi.
7 Aralık 2020![Fırınlarda Hijyen ve Gramaj İncelemesi Yapıldı Fırınlarda Hijyen ve Gramaj İncelemesi Yapıldı](/webfiles/fotograf/haberler/1453-firinlarda-hijyen-ve-gramaj-incelemesi-yapild-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Vatandaşların güvenilir ve sağlıklı ürünler tüketebilmesi için Fatih’teki tüm fırınlar Zabıta Müdürlüğü ekiplerince büyük bir titizlikle, periyodik olarak denetleniyor. Gerçekleştirilen denetimler kapsamında fırınlarda; hijyen, ruhsat ve gramaj incelemesi yapılıyor. Kurallara uymayan işyerlerine uyarı ve cezai işlemler uygulanıyor.