Sol Menüler
Haberler
Fitness ve Pilates Dersleri Başlıyor
İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen kararlar doğrultusunda Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksimizde 7 Haziran Pazartesi günü itibarıyla fitness ve pilates derslerimiz başlıyor.
4 Haziran 2021![Fitness ve Pilates Dersleri Başlıyor Fitness ve Pilates Dersleri Başlıyor](/webfiles/fotograf/haberler/1737-fitness-ve-pilates-dersleri-basliyor-fatihbel_haberler_958x456.jpg)
Dersler daha önce kayıt yaptırmış olanlar ile kaldığı yerden devam edecek. Bilgi almak isteyenler Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksimize 0212 453 15 15 numaralı telefondan ulaşabilirler.