Haberler
Gençler Su Topu Maçlarında Buluşuyor
Fatih Belediyesi su topu maçlarıyla gençlerin sadece fiziksel dayanıklılıklarını değil, aynı zamanda takım çalışmalarını ve sosyal becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor.
28 Aralık 2023![Gençler Su Topu Maçlarında Buluşuyor Gençler Su Topu Maçlarında Buluşuyor](/webfiles/fotograf/haberler/4379-gencler-su-topu-maclarinda-bulusuyor-20231228-145902-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih Belediyesi gençlere özel su topu maçlarıyla heyecanı ve rekabeti buluşturuyor. Su topu 7'şer kişiden oluşan 2 takımın, 2 yarı ve 4 periyot boyunca suda yüzerek topu kaleye sokmaya çalıştığı bir oyun olarak biliniyor. Bu aktivite sadece fiziksel dayanıklılığı değil, aynı zamanda takım çalışmasını da ön plana çıkararak gençlerin sosyal becerilerini geliştirmeyi hedefliyor. Dersler pazartesi ve cumartesi günleri Draman Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi'nde düzenleniyor. Genç katılımcılar derslere ilgi gösteriyor ve su topu oyununu heyecanla takip ediyorlar. Bu etkinlik gençlere keyifli zaman geçirme fırsatı sunuyor.