Haberler
Kadırga Sanat Galerileri'ndeki Rubik Küp Atölyesi'nde Sanatsal Becerilerimizi Keşfediyoruz
Kadırga Sanat Galerileri tarafından düzenlenen Rubik Küp Atölyesi’nde çocuklar kolektif tasarım küpler üretiyorlar.
24 Şubat 2024![Kadırga Sanat Galerileri ndeki Rubik Küp Atölyesi nde Sanatsal Becerilerimizi Keşfediyoruz Kadırga Sanat Galerileri ndeki Rubik Küp Atölyesi nde Sanatsal Becerilerimizi Keşfediyoruz](/webfiles/fotograf/haberler/4541-kadirga-sanat-galerilerindeki-rubik-kup-atoly-20240224-222215-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Kadırga Sanat Galerileri tarafından düzenlenen “Rubik Küp Atölyesi” birbirinden bağımsız parçalardan oluşan ve hareket ettirilebilen rubik küplerin çocuk misafirler tarafından yeniden yorumlanmasına olanak tanıyor. Grup çalışması olarak gerçekleştirilen atölyede çocuklar kolektif tasarım küpler üretiyorlar. Katılımcılar sanatsal becerilerinin yanı sıra sosyal ve bilişsel becerilerini de geliştirme fırsatı buluyorlar. Atölye çocuklar tarafından ilgiyle takip ediliyor.