Haberler
Karagümrük Spor Kulübü İftar Programı TBMM Başkan Vekili Celal Adan'ın Teşrifiyle Gerçekleştirildi
TBMM Başkan Vekili Sn. Celal Adan, Fatih Belediye Başkanı Sn. M. Ergün Turan ve İstanbul Milletvekili Sn. Mustafa Demir, Karagümrük Spor Kulübü'nün organize ettiği iftar programında Fatihli vatandaşlarla bir araya geldiler.
30 Mart 2024![Karagümrük Spor Kulübü İftar Programı TBMM Başkan Vekili Celal Adan ın Teşrifiyle Gerçekleştirildi Karagümrük Spor Kulübü İftar Programı TBMM Başkan Vekili Celal Adan ın Teşrifiyle Gerçekleştirildi](/webfiles/fotograf/haberler/4681-karagumruk-spor-kulubu-iftar-programi-tbmm-ba-20240330-103657-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Karagümrük Spor Kulübü’nün düzenlediği iftar programı TBMM Başkan Vekili Sn. Celal Adan, Fatih Belediye Başkanı Sn. M. Ergün Turan ve İstanbul Milletvekili Sn. Mustafa Demir’in katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Turan, hemşehrileriyle aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşarken düzenlenen program için Karagümrük Spor Kulübü Başkanı Sn. Süleyman Hurma ve yönetimine teşekkür etti. Konuşması esnasında “İbadetlerimizin kabul, birlikteliğimizin daim olması dileğiyle," dedi. Programdan memnuniyetle ayrılan Fatihli vatandaşlar da Başkan Turan'a teşekkürlerini iletti.