Haberler
Kariye Sokak Yol ve Tretuvar Çalışmaları Neticesinde Yenilendi
Fatih Belediyesi Kariye Sokak’taki yol ve tretuvar çalışmalarıyla mahalle sakinlerinin ulaşımını kolaylaştırdı ve trafiği düzenledi. Ayrıca sokağa yeni bir görünüm de kazandırdı.
2 Şubat 2024![Kariye Sokak Yol ve Tretuvar Çalışmaları Neticesinde Yenilendi Kariye Sokak Yol ve Tretuvar Çalışmaları Neticesinde Yenilendi](/webfiles/fotograf/haberler/4465-kariye-sokak-yol-ve-tretuvar-calismalari-neti-20240202-143532-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih Belediyesi ekipleri ilçenin farklı bölgelerinde altyapı çalışmalarını sürdürüyor. Kariye Sokak'ta gerçekleştirilen yol ve tretuvar projesi Fatihli vatandaşların ulaşımını kolaylaştırarak sokak trafiğini düzenledi ve aynı zamanda sokağa yeni bir görünüm kazandırdı. Bu proje sadece trafik sorunlarını hafifletmekle kalmayıp aynı zamanda yaya yollarını daha güvenli hale getirmeyi hedefliyor.