Sol Menüler
Haberler
Koruganlarla Görüntü Kirliliğine Son
Fatih Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nün 2016 yılında başlattığı konteynerleri görüntü kirliliğinin önlenmesi amacıyla koruganlarla kapatma çalışması devam ediyor.
21 Ocak 2019![Koruganlarla Görüntü Kirliliğine Son Koruganlarla Görüntü Kirliliğine Son](/webfiles/fotograf/haberler/128-koruganlarla-goruntu-kirliligine-son-fatihbel_haberler_958x456.jpg)
Konteynerlerin Bakım ve Onarımları Yapılıyor
Fatih Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan üç ayrı ekip düzenli olarak ilçedeki çöp konteynerlerinin bakım ve onarımlarını yapıyor.