Haberler
Kütüphane Öğrencileri Kendi Defterlerini Yaptı
Fatih Belediyesi Merkez Kütüphanesi’nde düzenlenen Ciltli Defter Atölyesi’ne katılan gençler kendi el emekleriyle harika defterler yaptılar.
19 Ocak 2023![Kütüphane Öğrencileri Kendi Defterlerini Yaptı Kütüphane Öğrencileri Kendi Defterlerini Yaptı](/webfiles/fotograf/haberler/3666-kutuphane-ogrencileri-kendi-defterlerini-yapt-20230119-101350-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih Kütüphaneleri, gençlerin sosyalleşmeleri ve yeni deneyimler edinmesine yönelik proje ve etkinliklerine devam ediyor. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği ve kayıtlarının kısa sürede dolduğu o etkinliklerden biri de Ciltli Defter Atölyesi oldu. Formalara ayrılmış kâğıtların mumlu ipliklerle deriye dikilerek deftere dönüştüğü atölyede, hem harika defterler üretildi hem de oldukça keyifli bir gün geçirildi.