Sol Menüler
Haberler
Maç Öncesi Hazırlıklar Tamam
Süper Lig'de bugün gerçekleşecek olan Karagümrük-Kasimpaşa maçı öncesinde maçın oynanacağı Şükrü Saraçoğlu Stadı Fatih Belediyesi tarafından dezenfekte edildi.
18 Ekim 2020![Maç Öncesi Hazırlıklar Tamam Maç Öncesi Hazırlıklar Tamam](/webfiles/fotograf/haberler/1387-mac-oncesi-hazirliklar-tamam-fatihbel_haberler_958x456.jpg)
Fatih'in Süper Lig'deki temsilcisi Karagümrük Spor, bu akşam Kasımpaşa Spor ile mücadele edecek. Maç öncesi karşılaşmanın gerçekleşeği Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi Fatih Belediyesi tarafından dezenfekte edildi.