Sol Menüler
Haberler
Medrese Davutpaşa'da Ders Başladı
Lisansüstü, doktora adayı ve doktora öğrencilerinin ders çalışacakları bir mekân olarak hizmet veren Medrese Davutpaşa'da dersler başladı.
25 Aralık 2020![Medrese Davutpaşa da Ders Başladı Medrese Davutpaşa da Ders Başladı](/webfiles/fotograf/haberler/1474-medrese-davutpasada-ders-basladi-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Misyonuna uygun olarak, çalışma alanı bulmakta zorlanan öğrencileri ağırlayacak olan Medrese Davutpaşa hizmete açıldı. Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan medresedeki öğrencileri ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.