Haberler
Öğrenciler Vatan Kütüphanesi'ndeki Tuval Boyama Atölyesi'nde Bir Araya Geliyor
Vatan Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen Tuval Boyama Atölyesi öğrencilerin yeteneklerini keşfetmelerine ve özgün ifadelerini tuvalde sergilemelerine olanak sağlıyor.
20 Aralık 2023Vatan Kütüphanesi'nde öğrenciler için Tuval Boyama Atölyesi düzenleniyor. Eğitmenler rehberliğinde katılımcılar iç dünyalarını tuval üzerine aktarmanın keyfini yaşıyorlar. Bu etkinlik öğrencilerin yeteneklerini keşfetmelerine ve özgün ifadelerini tuvalde sergilemelerine imkan tanıyor. Katılımcılar boş bir tuval karşısında özgürce kendilerini ifade etme fırsatı buluyor ve sanatın dünyasına adım atıyor. Atölye sadece resim tekniğini öğretmekle kalmıyor, aynı zamanda öğrencileri yaratıcılıklarını serbest bırakmaya teşvik ederek sanatın içsel keşfine davet ediyor.