Sol Menüler
Haberler
Pikniğin En Güzel Hali Yedikule Bahçe'de
Yeni sezonun açıldığı Yedikule Bahçe’de çocuklar tarımın inceliklerini öğrenip toprakla uğraşırken, anne ve babalar da belediyemizin semaverde çay ikramı eşliğinde kamelyalarda piknik yapıyor.
25 Mayıs 2021![Pikniğin En Güzel Hali Yedikule Bahçe de Pikniğin En Güzel Hali Yedikule Bahçe de](/webfiles/fotograf/haberler/1698-piknigin-en-guzel-hali-yedikule-bahcede-fatihbel_haberler_958x456.jpg)
Çocukların çok sevdiği Yedikule Bahçe’de; tohum ekme, çapa yapma ve arkadaşlarla doyasıya eğlenme dönemi başladı. Çocukları burada doğayla iç içe vakit geçirip tarımın inceliklerini öğrenirken, aileler de semaverde çay ikramımızla kamelyalarımızda pikniklerini yapabiliyorlar.