Sol Menüler
Haberler
Sergilerimizi Sanal Tur İle Ziyaret Edebilirsiniz
Fatih Belediyesi vatandaşları bulundukları yerden sanatla buluşturuyor. Kadırga Sanat Galeri'nde sergilenen eserler artık fatih.bel.tr üzerinden sanal turla gezilebiliyor.
27 Ocak 2021![Sergilerimizi Sanal Tur İle Ziyaret Edebilirsiniz Sergilerimizi Sanal Tur İle Ziyaret Edebilirsiniz](/webfiles/fotograf/haberler/1515-sergilerimizi-sanal-tur-ile-ziyaret-edebilirs-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Kadırga Sanat Galerileri'nin ev sahipliği yaptığı; Ebru Sanatının Son 500 Yılı, Faik Kırımlı Resim Sergisi ve İstanbul Gravürleri sergilerimizi ---buraya tıklayarak--- 360 derece sanal tur ile gezebilirsiniz.