Haberler
Sevimli Dostlarımız Mamamatik İle Besleniyor
Fatih Belediyesi Mama-Matik uygulamasıyla yem ve su bulmakta zorlanan sevimli dostlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasına katkı sağlıyor.
14 Mayıs 2021![Sevimli Dostlarımız Mamamatik İle Besleniyor Sevimli Dostlarımız Mamamatik İle Besleniyor](/webfiles/fotograf/haberler/1670-sevimli-dostlarimiz-mamamatik-ile-besleniyor-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Fatih Belediyesi’nin “Hayvan Dostu Belediyecilik” anlayışıyla hayata geçirdiği uygulamalarından biri olan Mamamatik ile hem sevimli dostlarımızın beslenme ve su ihtiyacı karşılanıyor, hem de sahipsiz hayvanlara karşı farkındalık oluşturuluyor. 1 TL ile çalışan otomatlar şu an Sultanahmet Mehmet Akif Ersoy Parkı, İ.Ü. Beyazıt Kampüsü, Fındıkzade ve Yavuz Selim Yaşam Merkezi ile Koyun Baba Parkı olmak üzere 5 noktada hizmet veriyor.