Sol Menüler
Haberler
Vatandaşlarımızın Dikkatine!
Kendisini Fatih Belediyesi görevlisi olarak tanıtan; Belediye Başkanımız ve Başkan Yardımcılarımızın ismini kullanarak yardım ve burs gibi gerekçelerle para veya bağış yapmanızı isteyenlere itibar etmeyiniz.
27 Ağustos 2021![Vatandaşlarımızın Dikkatine! Vatandaşlarımızın Dikkatine!](/webfiles/fotograf/haberler/1922-vatandaslarimizin-dikkatine-fatihbel_haberler_958x456.jpg)
Belediyemiz hiçbir koşulda sizden nakdi yardım istememektedir. Böyle bir durumla karşılaşan komşularımızın 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak, şikâyette bulunmalarını rica ederiz.