Haberler
Yaz Havuzları Kurulumları Devam Ediyor
Fatih Belediyesi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ortaklaşa hayata geçirdiği ve çocukların çok sevdiği “Yaz Havuzları” için portatif havuzların kurulumları tamamlanıyor.
4 Temmuz 2021![Yaz Havuzları Kurulumları Devam Ediyor Yaz Havuzları Kurulumları Devam Ediyor](/webfiles/fotograf/haberler/1824-yaz-havuzlari-kurulumlari-devam-ediyor-fatihbel_haberler_958x456.jpg)
Fatihli çocukların gelişimlerinin desteklenmesini ve yaz aylarını sporla, sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlayan “Yaz Havuzları” her yıl çocuklara keyifli bir yaz tatili deneyimi yaşatıyor. 7 – 14 yaş arası çocukların faydalanabileceği yaz havuzlarının kurulumları tüm hızıyla devam ediyor.