Haberler
Yedikule Bahçe'de Organik Tarım Başladı
Çocukların doğayla iç içe vakit geçirebilecekleri ve tarımın inceliklerini öğrenecekleri Yedikule Bahçe'de organik tarım başladı.
23 Eylül 2020![Yedikule Bahçe de Organik Tarım Başladı Yedikule Bahçe de Organik Tarım Başladı](/webfiles/fotograf/haberler/1341-yedikule-bahcede-organik-tarim-basladi-fatihbel_haberler_958x456.jpg)
Çocuklarda çevre bilincini geliştirirken, toprağa dokunmaları ve bitki yetiştirmeyi öğrenmeleri amacıyla tasarlanan ve pandeminin gerektirdiği tüm önlemlerin alındığı “Yedikule Bahçe” Genç Osman ve Yedikule İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Öğretmenleri eşliğinde kendilerine ayrılan adada pazı fidesi diken öğrenciler, hem öğrendiler hem de doyasıya eğlendiler. Piknik yapma imkânı da bulunan Yedikule Bahçe hafta içi öğrencileri, cumartesi günü 7-14 yaş çocuk sahibi aileleri ağırlayacak. Randevu almak için tıklayınız.