Haberler
Yedikule&Ayvansaray Bahçe'nin Aile Buluşması Başkan Turan'ın Katılımıyla Gerçekleştirildi
Yedikule&Ayvansaray Bahçe'nin aile buluşması Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın katılımıyla Neslişah Sultan Kültür Merkezi'nde düzenlendi. Başkan Turan, Yedikule&Ayvansaray Bahçe'nin Fatih'in en sevilen projelerinden biri olduğunu ifade etti.
21 Şubat 2024![Yedikule&Ayvansaray Bahçe nin Aile Buluşması Başkan Turan ın Katılımıyla Gerçekleştirildi Yedikule&Ayvansaray Bahçe nin Aile Buluşması Başkan Turan ın Katılımıyla Gerçekleştirildi](/webfiles/fotograf/haberler/4527-yedikuleayvansaray-bahcenin-aile-bulusmasi-ba-20240221-141443-fatihbel_haberler_825x456.webp)
Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Yedikule&Ayvansaray Bahçe’de keyifle zaman geçiren aileler ve etkinliklere katılanlarla Neslişah Sultan Kültür Merkezi’nde düzenlenen bir kahvaltı programında bir araya geldi. Yedikule&Ayvansaray Bahçe'nin Fatih'in en sevilen projelerinden olduğunu ifade eden Başkan Turan, kent bahçelerini 150 binden fazla hemşehrisinin kullandığından mutluluk duyduğunu belirtti. Ayrıca "Yeşil Fatih" için %41 artırılan yeşil alan oranını her geçen gün yukarı çekmek için yeniden hazır ve kararlı olduklarını vurguladı. Programdan memnuniyetle ayrılan vatandaşlar da Başkan Turan’a teşekkürlerini sundu.