Sol Menüler
Haberler
Yeditepe Fatih Dergimiz Yayın Hayatına Merhaba Dedi
Fatih Belediyesi’nin kültür, sanat ve yaşam dergisi “Yeditepe Fatih” Ocak-Şubat-Mart sayısıyla yayın hayatına merhaba dedi.
4 Mart 2021![Yeditepe Fatih Dergimiz Yayın Hayatına Merhaba Dedi Yeditepe Fatih Dergimiz Yayın Hayatına Merhaba Dedi](/webfiles/fotograf/haberler/1553-yeditepe-fatih-dergimiz-yayin-hayatina-merhab-fatihbel_haberler_958x456.jpeg)
Üç aylık periyotlarla okuyucularıyla buluşacak olan yeni yayınımızda birbirinden değerli isimler bir araya getirildi. Tarihten sanata, kültürden özel söyleşilere kadar özenle hazırladığımız “Yeditepe Fatih'i keyifle okumanızı diliyoruz.